Home » GÜNCEL » Dr. Elvan Biçer Özdoğan Doğum Gününde Hayatını Kaybetti

Dr. Elvan Biçer Özdoğan Doğum Gününde Hayatını Kaybetti

Niğde’de aile hekimi olarak görev yapan Dr. Elvan Biçer Özdoğan, doğum gününde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Edinilen bilgiye göre, Bor ilçesine bağlı Kemerhisar beldesinde aile hekimi olarak görev yapan Dr. Elvan Biçer Özdoğan (42), dün akşam kent merkezindeki evinde arkadaşları ile doğum gününü kutladı.

Doğum günü pastasını kesip ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte eğlenen Özdoğan, saat 23.30 sıralarında fenalaştı.

Niğde Devlet Hastanesi’nde ortopedi uzmanı olarak görev yapan eşi Dr. Arif Ümit Özdoğan tarafından hastaneye kaldırılan Dr. Elvan Biçer Özdoğan, meslektaşlarının tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Dr. Özdoğan için bugün İl Sağlık Müdürlüğü önünde tören düzenlendi. Törene Dr. Özdoğan’ın ailesi ve yakınları, Vali Yardımcısı Polat Kara, Bor Kaymakamı Kemalettin Sakin, Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, Sağlık İl Müdürü Dr. Bahattin İlter, İl Genel Meclisi Başkanı Nuri Ayduğan, Niğde Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Servet Kocaöz, Kemerhisar Belediye Başkanı İbrahim Ünal, meslektaşları ve vatandaşlar katıldı.

Duygulu anların yaşandığı törende, Özdoğan’ın eşi Dr. Arif Ümit Özdoğan, 12 yaşındaki oğlu Atakan Özdoğan, yakınları ve arkadaşları göz yaşlarına hakim olamadı. Özdoğan’ın mesai arkadaşları da tabutun üzerine kırmızı karanfil bıraktı.

Özdoğan’ın cenazesi, okunan duanın ardından gözyaşlarıyla memleketi İzmir’e gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website